Східниця.Приватна садиба На Зарічній.Ціни 2023. українською  по русскиСхідниця


Все про курортПриватна садиба На Зарічнійсмт.Східниця, вул.Зарічна, 273,
тел.моб. +380972600694

Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній Приватна садиба На Зарічній
візитка

Рік побудови – 2010 р. Загальна площа – 0,09 га. Кількість номерів - 6. Кількість місць – 14. Кількість будинків – 1 (2 поверхи). Категорія номерів – «стандарт» - 1, «2-3 місний» - 2, «2-місний» - 1, «1-місний» - 2. Прибирання номерів – по потребі. Зміна постелі – 1раз на 5 днів. Місцезнаходження – 200 м. до автотраси, 900 м. до джерела №1С.
проживання
Стандарт(однокімнатний, 2-місний номер, загальна площа - 20 м. кв.) - двоспальне ліжко, супутникове ТБ, холодильник, електрочайник, столовий та чайний сервізи, санвузол (душова кабіна, унітаз, умивальник, кількість рушників – 2 на особу). Загальний камінний зал для відпочинку. Загальна кухня для самостійного приготування (електрична плита, холодильник,мікрохвильова піч, набір посуди).
2-3 місний(однокімнатний, 2-3 місний номер, загальна площа - 25 м. кв.) - двоспальне ліжко, розкладне крісло, супутникове ТБ, столовий та чайний сервізи, загальний санвузол на 2 номери (душова кабіна, унітаз, умивальник, кількість рушників – 2 на особу). Загальний камінний зал для відпочинку. Загальна кухня для самостійного приготування (електрична плита, холодильник,мікрохвильова піч, набір посуди).
2-місний(однокімнатний, 2-місний номер, загальна площа - 25 м. кв.) - двоспальне ліжко, супутникове ТБ, столовий та чайний сервізи, загальний санвузол на 2 номери (душова кабіна, унітаз, умивальник, кількість рушників – 2 на особу). Загальний камінний зал для відпочинку. Загальна кухня для самостійного приготування (електрична плита, холодильник,мікрохвильова піч, набір посуди).
1-місний(однокімнатний, 1-місний номер, загальна площа: 10-14 м. кв.) - односпальне ліжко, супутникове ТБ, столовий та чайний сервізи, загальний санвузол на 2 номери (душова кабіна, унітаз, умивальник, кількість рушників – 2 на особу). Загальний камінний зал для відпочинку. Загальна кухня для самостійного приготування (електрична плита, холодильник,мікрохвильова піч, набір посуди).

Ціна (проживання) з 1 особи: на 2023р.

Категорія 1.07-20.10.23
«стандарт» договірна.
«2-3 місний» договірна.
«2-місний» договірна.
«1-місний» договірна.

*Діє гнучка система знижок в залежності від кількості днів проживання та осіб.

1.*Останнє оновлення інформації по цінам від 28.06.2023р.
2*. Увага!!! Інформація та ціни перевірені і відповідають дійсності . Відповідальність за зміну цін та інформації несе безпосередньо цей заклад.
3*.Данна інформація надана - www.shidnitca.com(Курорт Східниця).
лікування

- лікування на базі оздоровчих центрів Східниці.
інфраструктура

- камінний зал, кухня для самостійного приготування, трежерний зал, масажний кабінет, пральна кімната, автостоянка (5 машин), гриль-комплекс.
додаткові послуги

Додаткові послуги, які входять в вартість проживання–wi-fi, трансфер з Трускавця або Східниці, прання білизни, автостоянка,прокат велосипедів, надання інформаційних послуг по відпочинку.
Додаткові платні послуги– харчування по замовленню (150 м.), масаж, транспортні послуги, організація екскурсій…
Відстані

-м.Львів – 120 км, м.Трускавець - 20 км., м.Борислав – 12 км.
Найближчі мінеральні джерела

– 400 м. до джерела №2C
контакти

Львівська обл., смт.Східниця, вул.Зарічна 273,
тел.моб. +380972600694
Інформаційно-туристичний інтернет-каталог:Східниця,Відпочинок в Східниці.Східниця санаторії,готелі,приватні садиби,котеджі,відпочинкові комплекси, ресторани,визначні місця,фотогалереї,екскурсії.Копіювання матеріалів www.snidnitca.com інтернет-сайтами та поліграфічними видавництвами заборонено. © 2007-2024  INFOTOUR