Східниця екскурсії Туристична фірма Сузір'я карпат українською  по русскиСхідниця


Все про курорт
Маршрут №1. Польща. Перемишль та Красічинський замокМаршрут №2. Словаччина. Кошице та Високі Татри – 2 дніСхідниця екскурсії


Замовлення екскурсій: тел. +380677497740 , +380684951553

ЗАКОРДОННІ ЕКСКУРСІЇ.
Ціна включає трансфер, послуги професійного екскурсовода та готель зі сніданком (для дводенних і довших екскурсій). Вхідні квитки, харчування та інші послуги за додатковою оплатою.

Маршрут №1. Польща. Перемишль та Красічинський замок
Вартість – 850 грн з особи.
Виїзд зі Східниці о 03:30, повернення приблизно о 22:00-23:00.

Перемишль – колись навіть більш українське місто, ніж сам Львів, зараз є своєрідними воротами в Європу і одним з найбільш мальовничих куточків Прикарпатського воєводства Польщі з насправді багатою і давньою історією. Розташований всього в 14 км від українсько-польського кордону. Наш маршрут включатиме площу Ринок, Королівський замок Казимира, костел францисканців, собор Святого Івана Хрестителя та годинникову вежу з єдиним в Польщі музеєм дзвонів та люльок.
Опісля відправимось до одного з найбільш вишуканих замків епохи Ренесансу усієї Європи, що розташований у Красічині. Ми відвідаємо не лише замково-парковий комплекс, але й матимемо змогу побачити будівлю зсередини та пообідати в справжньому лицарському залі!

Маршрут №2. Словаччина. Кошице та Високі Татри – 2 дні
Вартість – 110 євро з особи
Виїзд зі Східниці о 03:30, повернення наступного дня приблизно о 23:00-23:30.
Метою цього туру є знайомство з одним з найпрекрасніших міст Словаччини – Кошице, котре приємно Вас вразить своїми численними архітектурними пам’ятками та співучим фонтаном. Наступним пунктом подорожі буде величний, древній і дуже живописний замок Стара Любовня, стіни котрого буквально вдихнуть у Вас історію минулих століть.
Окрім історично-естетичного задоволення, ми не забули й про активний відпочинок і заворожуючі краєвиди – піднімемось вгору на понад 2000 метрів, де перехоплює подих від неймовірної краси Високих Татр.

ЕКСКУРСІЇ ПО УКРАЇНІ
Ціна включає трансфер та послуги професійного екскурсовода. Вхідні квитки, харчування та інші послуги за додатковою оплатою.
Маршрут №1. Дрогобич-Нагуєвичі.
Вартість – 220 грн з особи.
Виїзд зі Східниці о 9:30. Повернення о 13:30
Запрошуємо Вас завітати до столиці Галицької Каліфорнії, батьківщини Івана Франка, Юрія Дрогобича та Бруно Шульца – неповторного Дрогобича, – старовинного й поважного міста, перебування в котрому безумовно принесе величезну кількість задоволення та позитивних емоцій.
Під час екскурсії ви побачите міську ратушу, дерев’яні церкви Воздвиження, Святого Юра, костел Святого Бартоломея, а також оборонну вежу XIII ст. – одну з найстаріших споруд Дрогобича. Наступними кроками будуть відвідання музею та садиби Івана Франка, а також місця з унікальною енергетикою – каплички Ярина з цілющою водою.

Маршрут №2. Жовква-Крехів.
Вартість – 350 грн з особи.
Виїзд зі Східниці о 8:30, повернення о 20:00.
Жовква – королівське місто, яке за кількістю архітектурних пам’яток поступається лише Львову. Місто-фортеця просто не зможе Вам не сподобатись, адже свого часу воно вражало Богдана Хмельницького, Івана Мазепу, Яна ІІІ Собеського, котрі теж прогулювались його вулицями кілька століть тому. Королівський замок, ратуша, каземати, численні церкви та монастирі, міські мури й вежі неодмінно залишаться у Вашій пам’яті.
Також відвідаємо Крехівський монастир зі старовинними чудодійними іконами та печерний Страдецький монастир ХІ ст., що зберіг свій первозданний вигляд до сьогодні.

Маршрут №3. Івано-Франківськ.
Вартість – 350 грн з особи.
Виїзд зі Східниці о 9:30, повернення о 20:00
Один з найбільш колоритних центрів західної України, котрий неодмінно повинен з’явитися у списку відвіданих Вами місць.
Тут, мабуть, кожна лавочка може похвалитися своєю власною історією. Впродовж екскурсії ми покажемо нашим туристам площу Ринок з ратушею, Колегіальний костел (одна з найстаріших споруд міста), Вірменську церкву, палац Потоцьких, обласну філармонію та інші цікаві й варті уваги місця, котрі безумовно закарбуються на сторінках Ваших спогадів.

Замовлення екскурсій: тел. +380677497740 , +380684951553
Маршрут №1. Дрогобич-Нагуєвичі.Маршрут №2. Жовква-Крехів.


Маршрут №3. Івано-Франківськ.Інформаційно-туристичний інтернет-каталог:Східниця,Відпочинок в Східниці.Східниця санаторії,готелі,приватні садиби,котеджі,відпочинкові комплекси, ресторани,визначні місця,фотогалереї,екскурсії.Копіювання матеріалів www.snidnitca.com інтернет-сайтами та поліграфічними видавництвами заборонено. © 2007-2020 INFOTOUR